Skip to content

O NÁS

Sme Firma špecializujúca sa na prácu s betónom s dlhoročnými skúsenosťami, tímom profesionálov a najmodernejším vybavením

Sme moderná stavebná spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu, ktorá sa zaoberá prevažne realizáciou monolitických konštrukcií pozemných, inžinierskych, prevažne diaľničných, cestných a vodohospodárskych stavieb a zároveň aj výstavbou menších halových objektov formou „na kľúč“. Ponúkame komplexný balík služieb v oblasti realizácie projektov pod vedením našich odborných technikov priamo na stavbe, technickej podpory v čase prípravy. 

Okrem štandardných postupov ponúkame aj moderné technológie realizácie povrchových úprav ako je strojné hladenie povrchov s maximálnou presnosťou, a špeciálne povrchové úpravy na báze PU, PVC, epoxidov a štandardných izolácií, ako výhodu záručnej garancie celého súvrstvia.
Sme firma disponujúca modernými technológiami a dlhoročnými skúsenosťami.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

m2
Povrchové úpravy m2
beton
Betonáže m3
project
Dokončených projektov

Vedenie našej spoločnosti

manager

Ing.Michal Šoltés

Riaditeľ

manager

Ing.Rudolf Švantner

Konateľ

manager

Ing.Erik Füle

Konateľ

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.