Skip to content

Naše služby

Naše služby

Ponúkame komplexný balík služieb v oblasti realizácie projektov pod vedením našich odborných technikov priamo na stavbe, technickej podpory v čase prípravy.

 

Monolitické konštrukcie

3_Doosan
6_Trencianske_Teplice
3_Poluvsie
created by dji camera
7_Strazske
3_Topolcany
3

Monolitické konštrukcie

Realizácia železiarskych, tesárskych a betonárskych prác pozemných a inžinierskych stavieb – zmonolitnenie nosných konštrukcií mostov, plošných základových konštrukcií, podlahových konštrukcií s povrchovou úpravou podľa požiadaviek klienta: Klasickým spôsobom, strojným hladením ako finálnou úpravou, prípadne možnosťou následnej aplikácie povrchovej úpravy, v rôznych požadovaných spádoch s veľkým dôrazom na prísne kritéria výškovej tolerancie a rovinatosti.
 

 

Povrchové úpravy

1_Martin_Titulna
4_Martin
2_Martin
3_Martin
5_Trnava
6_Topolcany
5_Zamarovce_Titulna

Povrchové úpravy

Realizácia pochôdznych, pojazdných betónových a ocelových konštrukcii v inžinierskom a pozemnom staviteľstve na všetky druhy účelu, ako ochrana voči korózii, ochrana voči opotrebeniu, dosahovanie špeciálnych vlastnosti povrchu, predbežné úpravy a čistenie pre zvýšenie priľnavosti povlaku vrátane komnplexnej prípravy povrchov. Využívame technológiu strojného alebo ručného nanášania materiálov na báze epoxidových živíc a polyuretánov s protyšmykom, prípadne s hladkým povrchom. Realizácia izolčných systémov mostných konštrukcií mostov, strojné tryskanie, pečatiaca vrstva a hydroizolácia na báze asfaltových pásov.

Pozemné stavby

2_Mietex
5_Mietex
7_Mietex_Titulna
6_Mietex
8_Mietex
1_Mietex
4_Mietex

Pozemné stavby

Realizácia malých hálových objektov formou na klúčk, vrátane inžinierskej a konzultačnej činnosti.

Komplexná realizácia sanačnych prác

1_Trnava
2_Trnava
6_Trnava
7_Trnava
8_Trnava
9_Trnava
4_Trnava

Komplexná realizácia sanačnych prác

Komplexná realizácia sanačnych prác od prvotnej obhladiaky cez návrh technického riešenia až po samotnú realizáciu s adekvátnou zárukou na prevedené dielo.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.